Kód: Oratape MT80

Značka: Orafol

Přenášecí fólie Oratape MT80 š. 0,5 m

Oratape MT80 je průhledná přenášecí fólie s podkladovým papírem umožňujícím opakované použití fólie. Průhledné fólie jsou ideální pro přenos aplikací náročných na polohování nebo aplikací složených z více barev díky svému průhlednému designu, který usnadňuje polohování. Lepidlo přenášecích fólií má určitou počáteční adhezivitu, která se zvyšuje s časem po...

Kód: Oramask 810

Značka: Orafol

Oracal Oramask 810 š. 0,63m

Šablonová fólie PVC Oramask 810 s matným povrchem vhodná pro design a nápisy na rovné a nerovné povrchy. Fólie speciálně vyvinuta pro šablonovou aplikaci, speciálně pro kresbu a sprejovou techniku, tj. nápisy na autech, reklamní nápisy apod. Šablonová fólie Oramask 810 se využívá zejména v oblasti ručního šablonování, malování a podobných kreativních...

Značka: POLI-TAPE GROUP

POLI-FLEX PREMIUM 401 White š. 0.5m

POLI-FLEX PREMIUM 401 bílá je vysoce kvalitní polyuretanová nažehlovací fólie se samolepicím podkladem vhodná k nažehlení na materiály bez impregnace (bavlnu, směs bavlny a polyesteru, apod.). Samolepicí vrstva umožňuje pracovat s drobnými detaily grafiky. Ekologicky nezávadná fólie POLI-FLEX PREMIUM vyhovuje normě Oeko-Tex Standard 100, tloušťka fólie...

Všechny nejprodávanější produkty
Fólie na zeď Oracal 638 Wall art

Fólie na zeď Oracal 638 Wall art

Samolepicí fólie Oracal 638 Wall Art nabízí široké spektrum možností pro dekoraci interiérů s krátkodobými i střednědobými designovými potřebami. Její měkčená PVC struktura je flexibilní a snadno se přizpůsobuje povrchu, což umožňuje hladkou aplikaci i na nerovné podklady. Díky svému matnému povrchu dodává místnosti elegantní a moderní vzhled. S dostupností v 57 různých barvách máte širokou paletu možností při vytváření svých návrhů. Od neutrálních tónů po živé odstíny, zde najdete barvu, která dokonale ladí s vaším interiérem.

Oracal 638 Wall Art je ideální volbou pro použití na řezacích plotrech, což usnadňuje přesné a efektivní zpracování vašich designů. Díky své flexibilitě a snadnému zpracování můžete vytvářet složité vzory a detailní dekorace s minimálním úsilím. Pro optimální výsledky při aplikaci doporučujeme použití montážní fólie Oratape® LT95, která zajišťuje snadný přenos a pevné přilnutí fólie na povrch.

Speciální samolepicí fólie Oracal 638 Wall Art je navržena přímo pro aplikaci na zeď, což ji činí ideální volbou pro vytváření jedinečných wall art kompozic. Díky speciálnímu lepidlu je manipulace s fólií jednoduchá a přenos na stěnu je plynulý a bezproblémový, což zaručuje perfektní výsledek bez bublin nebo nerovností.

Pro koho je tedy Oracal 638 Wall Art vhodná? Pro všechny, kdo chtějí přidat do svého interiéru osobitý a stylový prvek. Od designérů interiérů a architektů po nadšené amatéry, tato fólie poskytuje široké možnosti pro vyjádření kreativity a individuality. Díky své snadné manipulaci je vhodná i pro ty, kteří nemají předchozí zkušenosti s aplikací dekoračních prvků.

S Oracal 638 Wall Art je dekorace vašich interiérů snadná, rychlá a přináší vynikající výsledky, které budou oslnit každého, kdo vaše prostory navštíví.

Samolepici fólie Oracal 638 Wall Art se speciálním lepidlem na nalepení na zeď
Aktivní filtry