Kód: Oratape MT80

Značka: Orafol

Přenášecí fólie Oratape MT80 š. 0,5 m

Oratape MT80 je průhledná přenášecí fólie s podkladovým papírem umožňujícím opakované použití fólie. Průhledné fólie jsou ideální pro přenos aplikací náročných na polohování nebo aplikací složených z více barev díky svému průhlednému designu, který usnadňuje polohování. Lepidlo přenášecích fólií má určitou počáteční adhezivitu, která se zvyšuje s časem po...

Kód: Oramask 810

Značka: Orafol

Oracal Oramask 810 š. 0,63m

Šablonová fólie PVC Oramask 810 s matným povrchem vhodná pro design a nápisy na rovné a nerovné povrchy. Fólie speciálně vyvinuta pro šablonovou aplikaci, speciálně pro kresbu a sprejovou techniku, tj. nápisy na autech, reklamní nápisy apod. Šablonová fólie Oramask 810 se využívá zejména v oblasti ručního šablonování, malování a podobných kreativních...

Značka: POLI-TAPE GROUP

POLI-FLEX PREMIUM 401 White š. 0.5m

POLI-FLEX PREMIUM 401 bílá je vysoce kvalitní polyuretanová nažehlovací fólie se samolepicím podkladem vhodná k nažehlení na materiály bez impregnace (bavlnu, směs bavlny a polyesteru, apod.). Samolepicí vrstva umožňuje pracovat s drobnými detaily grafiky. Ekologicky nezávadná fólie POLI-FLEX PREMIUM vyhovuje normě Oeko-Tex Standard 100, tloušťka fólie...

Všechny nejprodávanější produkty

Naše filozofie

Naším obchodním modelem je poskytování kvalitních výrobků za přijatelné ceny s nabízením přidané hodnoty zákazníkovi ve formě konzultací a řešení šitých na míru.

Historie firmy REFO

Jsme rodinná firma z Českých Budějovic, která má za cíl dodat svým zákazníkům kvalitní materiál za dobrou cenu a hlavně včas (v rámci naší polohy je to jedna z předních priorit). Firma REFO byla založena v roce 1992 a za oněch více jak 30 let jsme, věříme, pochopili, co chtějí zákazníci v oboru. Spolupracujeme se spolehlivými, lety ověřenými dodavateli a dopravci.

V raných letech naší existence jsme se specializovali převážně na prodej spotřebního materiálů pro výrobu reklamy (samolepicí fólie, PVC desky, apod.), a postupně jsme do naší nabídky přidávali i technologie. V roce 2002 jsme se stali oficiálními distributory kvalitních řezacích plotrů GCC pro Českou republiku a Slovensko. Za tu dobu jsme se setkali snad se všemi možnými nástrahami, proto dokážeme zákazníkovi poradit i v okolnostech mimo rámec standardních úkonů. V naší nabídce naleznete také kvalitní nažehlovací fólie a značkové termolisy na textil STAHLS.

Za více jak 30 let jsme si vytvořili vazby s mnoha podnikatelskými subjekty. Pokud tedy něco nenaleznete u nás v nabídce, jsme schopni to pro Vás sehnat. Neváhejte nás kontaktovat.

Tým REFO

Informace z obchodního rejstříku

REFO, spol s r.o .
Lipenská 8
37001, České Budějovice

IČO: 47217111
DIČ: CZ47217111

Tel.: 387 222 806 / 807

Zápis do obchodním rejstříku: 11. srpna 1992. Firma je zapsána v obchodním rejstříku, který vede Krajský soud v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 1862. 

Otevírací doba:

Po - Pá: 7:45 - 12:00    12:30 - 16:15