Kód: Oratape MT80

Značka: Orafol

Přenášecí fólie Oratape MT80 š. 0,5 m

Oratape MT80 je průhledná přenášecí fólie s podkladovým papírem umožňujícím opakované použití fólie. Průhledné fólie jsou ideální pro přenos aplikací náročných na polohování nebo aplikací složených z více barev díky svému průhlednému designu, který usnadňuje polohování. Lepidlo přenášecích fólií má určitou počáteční adhezivitu, která se zvyšuje s časem po...

Kód: Oramask 810

Značka: Orafol

Oracal Oramask 810 š. 0,63m

Šablonová fólie PVC Oramask 810 s matným povrchem vhodná pro design a nápisy na rovné a nerovné povrchy. Fólie speciálně vyvinuta pro šablonovou aplikaci, speciálně pro kresbu a sprejovou techniku, tj. nápisy na autech, reklamní nápisy apod. Šablonová fólie Oramask 810 se využívá zejména v oblasti ručního šablonování, malování a podobných kreativních...

Značka: POLI-TAPE GROUP

POLI-FLEX PREMIUM 401 White š. 0.5m

POLI-FLEX PREMIUM 401 bílá je vysoce kvalitní polyuretanová nažehlovací fólie se samolepicím podkladem vhodná k nažehlení na materiály bez impregnace (bavlnu, směs bavlny a polyesteru, apod.). Samolepicí vrstva umožňuje pracovat s drobnými detaily grafiky. Ekologicky nezávadná fólie POLI-FLEX PREMIUM vyhovuje normě Oeko-Tex Standard 100, tloušťka fólie...

Všechny nejprodávanější produkty
  • -18%
  • Sleva!
Řezací plotr Puma IV 60
  • Řezací plotr Puma IV 60
  • Řezací plotr GCC Puma IV 60 - použitý
  • Řezací plotr GCC Puma IV 60 - použitý

Řezací plotr GCC Puma IV 60 - použitý

Nabízíme použitý řezací plotr Puma IV - 60 + software Great Cut-S, který sloužil jako výstavní řezací plotr na showroomu REFO.

100% stav, záruka 12 měsíců pro IČO, 24 měsíců pro fyzické osoby.

Software Great Cut - pro operační systémy Win nebo Mac - možné exporty z 90 % grafických SW.

Součástí balení nový řezací nůž.

Plotr se vyznačuje řezací rychlostí až 1020 mm/vteřinu, přítlakem až 500 g. Funkce Overcut zlepšuje separaci drobných motivů. Přisávání fólie k pracovní desce. Display s mnoha funkcemi.

Patří do profesionální střední řady řezacích plotrů GCC.

26 750,00 Kč
21 935,00 Kč Sleva 18%
26 750,00 Kč
21 935,00 Kč
21 935,00 Kč bez DPH
S DPH
Počet

Popis

Rychlost řezání 1020 mm/ sec.

Kvalitní povrchová úprava umožňuje snadné, rychlé a přesné řezání v rychlosti až 1020 mm/vteřin s mechanickou přesností přístroje 0,006 mm. K vyrovnání média slouží jasné srovnávací značky.  

Software a ovladače

Nový ovladač umožňuje jedním klikem zaslat grafiku přímo z Corel Draw. 

Komunikace mezi počítači a strojem je umožněna moderním připojením přes USB 2.0, nebo pomocí sériového či eternethového rozhraní. Navíc je paměť navýšena na 32 MB.

Součástí plotru je odřezávací drážka se speciálním nástrojem pro přesné odřezávání média, bez zbytečného odpadu použitelného materiálu.

Ovladače pro Windows i pro MAC

Řezací plotr je kompatibilní s Win 7 a vyšší a MAC OS X 10.6. a vyšší (pro práci s MAC použijte řezací software Sure Cuts A Lot).

Vybavíme vás do začátku

K řezacímu stroji obdržíte ještě následující, abychom vám zajistili jednoduchý start: SW Great Cut, stolní odvíječ média, instalační CD, uživatelská příručka v českém jazyce, USB kabel, řezací píska, napájecí kabel AC, pinzeta, držák nože, nuž 45° pro základní řezání, odřezávač

Nejlepší kvalita výstupu je zajištěna při pravidelné a náležité údržbě.

Detaily produktu

Parametry

Max. přítlak (g/mm)
500
Max. tloušťka materiálu (mm)
0,8
Počet přítlačných kladek
2