Kód: Oratape MT80

Značka: Orafol

Přenášecí fólie Oratape MT80 š. 0,5 m

Oratape MT80 je průhledná přenášecí fólie s podkladovým papírem umožňujícím opakované použití fólie. Průhledné fólie jsou ideální pro přenos aplikací náročných na polohování nebo aplikací složených z více barev díky svému průhlednému designu, který usnadňuje polohování. Lepidlo přenášecích fólií má určitou počáteční adhezivitu, která se zvyšuje s časem po...

Kód: Oramask 810

Značka: Orafol

Oracal Oramask 810 š. 0,63m

Šablonová fólie PVC Oramask 810 s matným povrchem vhodná pro design a nápisy na rovné a nerovné povrchy. Fólie speciálně vyvinuta pro šablonovou aplikaci, speciálně pro kresbu a sprejovou techniku, tj. nápisy na autech, reklamní nápisy apod. Šablonová fólie Oramask 810 se využívá zejména v oblasti ručního šablonování, malování a podobných kreativních...

Značka: POLI-TAPE GROUP

POLI-FLEX PREMIUM 401 White š. 0.5m

POLI-FLEX PREMIUM 401 bílá je vysoce kvalitní polyuretanová nažehlovací fólie se samolepicím podkladem vhodná k nažehlení na materiály bez impregnace (bavlnu, směs bavlny a polyesteru, apod.). Samolepicí vrstva umožňuje pracovat s drobnými detaily grafiky. Ekologicky nezávadná fólie POLI-FLEX PREMIUM vyhovuje normě Oeko-Tex Standard 100, tloušťka fólie...

Všechny nejprodávanější produkty
GCC Puma IV LX 60
 • GCC Puma IV LX 60
 • GCC Puma IV LX 60
 • Řezací plotr GCC Puma IV LX
 • GCC Puma IV LX 60

Řezací plotr GCC Puma IV 60 LX (s optikou) + řezací software GCC GreatCut-S

Puma IV 60 LX je střední řada řezacích plotrů GCC, která se vyznačuje vynikající maximální rychlostí řezání až 1020 mm/sec a přítlakem až 500 g za příznivou cenou, včetně profesionálního softwaru GCC GreatCut-S v balení zdarma.

Modely řezacího plotru Puma IV LX obsahují vylepšený optický systém (AASII) pro ořez samolepek, disponují pamětí na 32 MB a mají maximální šíři řezu 60 cm. Připojit se k plotru lze přes sériové připojení, ethernetové rozhraní nebo také přes USB port.

Součást balení plotru je: Řezací software GreatCut-S, stolní odvíječ média, uživatelská příručka v českém jazyce, USB kabel, řezací páska, napájecí kabel AC, pinzeta, držák nože, nůž 45° pro základní řezání s průměrem 2,5 mm a odřezávač fólie.

Stojan
31 750,00 Kč
31 750,00 Kč
31 750,00 Kč bez DPH
S DPH
Počet

Popis

Optický poziční systém (AASII) řezacího plotru GCC Puma IV

V dnešní době je pro ořez samolepek vyžadována maximální přesnost optické hlavy, kterou tento řezací plotr nabízí. Pro profesionální ořezání umí plotr Puma IV pracovat s vícesegmentálními značkami. A jaké konkrétní funkce optiky AASII umí?

Řezaní po sekcích

Pro získání vyšší kvality řezu a přesnosti se dlouhá grafika rozdělí po sekcích. GCC Puma IV skenuje tiskové značky v pořadí: Skenuje sekci 1 a řeže sekci 1, následně skenuje sekci 2 a řeže sekci 2, atd. Tak dochází k bezproblémovému a přesnému řezání.

Segmental Positioning

Krom 4 originálních tiskových značek jsou dále přidány další tiskové značky na obou dvou osách. Slouží pro větší přesnost řezu, zejména u řezání větších objektů. Plotr Puma IV LX je vybavena funkcí segmentálního polohování, která dokáže opravit křivý tisk. Vytištěný obraz může být křivý kvůli posunu tisku a funkce segmentálního polohování dokáže automaticky skenovat registrační značky jednu po druhé a kalibrovat posun.

Autorotace

Nové registrační značky, které umožňují detekci směru vkládání materiálu. Plotr Puma IV LX rozpozná unikátní tiskové značky a otočí grafiku automaticky. Nemusíte otáčet materiál ručně.

 

Rychlé a přesné řezání plotru

Puma IV má přesnou elektromechanickou konstrukci, která zajišťuje mimořádně přesné řezání. Nejmodernější systém digitálního servopohonu s uzavřenou smyčkou a vysokou rychlostí zajišťuje plynulý, tichý a rychlý provoz. Řezání metodou vlečného nože. Kreslící funkce pomocí univerzálního pera.

Výkonné přisávání fólie k řezací ploše, speciální povrchová úprava vodících válců na integrovaném odvíječi spolu s posuvnou řadou přítlačných koleček umožňuje rychlé a přesné řezání plotru. Ke snadnému a rychlému vyrovnání média slouží jasné srovnávací značky. Maximální rychlost řezání je 1020 mm/s. Mechanická přesnost řezacího plotru je 0,006 mm. Pohon zajišťují velmi tiché DC Servo Control motory. 

Jako doplněk k plotrům GCC dodáváme speciálně upravené GCC nože pro různé druhy řezání.

Řezání plotru

Konstrukce a připojení řezacího plotru GCC Puma

Stabilní odolná kovová konstrukce. Součástí plotru je odřezávací drážka se speciálním nástrojem pro přesné odřezávání média. 

K počítači se lze připojit nejen pomocí sériového a ethernetového rozhraní, ale také přes USB port, který umožňuje moderní komunikaci mezi řezacím plotrem a počítačem. Komunikační jazyk - HP-GL/HP-GL2. Ovladače, které jsou součástí dodávky, umožňují přímou komunikaci s řadou grafického a řezacího softwaru. Zejména uživatele programu Corel potěší, že mohou řezat přímo z něj. Velikost paměti činí až 32 MB, což vzhledem k velikostem souborů k řezání bohatě stačí pro plynulou práci. Firmware lze navíc upgradovat. 

3 porty

Obsah balení řezacího plotru GCC Puma IV

 • SW GreatCut-S
 • Stolní odvíječ média
 • Uživatelská příručka v českém jazyce
 • USB kabel
 • Řezací páska
 • Napájecí kabel AC
 • Pinzeta
 • Držák nože
 • Nuž 45° pro základní řezání s ⌀ 2,5 mm
 • Odřezávač

Software:

Ovladač pro Windows (32 i 64 bit) - jsou součástí všech typů řezacích plotrů, umožňující připojení jako další tiskárna (do CorelDraw, Adobe Illustrator aj., pro přímé řezání z těchto SW)

Ovládání pro MAC - přes GreatCut-S (součástí balení plotru zdarma), přes Parallel Desktop, popř. pomocí softwaru Sure Cut a Lot (potřeba dokoupit).

Řezací plotr GCC Puma IV je kompatibilní s Win 7 a vyšší & MAC OS X 10.6. a vyšší (pro práci s MAC použijte řezací software Sure Cuts A Lot).

Specifikace a datový list se může lišit podle různosti použitých materiálů. Aby se dosáhlo nejlepší kvality výstupu, prosím udržujte stroj pravidelně a náležitě.

GCC si vyhrazuje právo kdykoliv změnit specifikace a to bez předchozího upozornění.

Specifikace zmíněné výše jsou platné, pouze pokud pracujete s certifikovanými fóliemi GCC.

Technologie AASII - řezání po sekcích, segmental positioning, autorotace materiálu.

Technická specifikace řezacího plotru Puma IV 60 a Puma IV 60 LX

Puma IV 60  Puma IV 60 LX
Rozměry materiálu
Maximální šíře materiálu 719 mm
Maximální šíře řezu 600 mm
Minimální šíře materiálu 50 mm
Maximální tloušťka materiálu 0,8 mm
Počet přítlačných kladek 2
Atributy přesnosti & rychlosti
Pohon - motory DC Servo motor
Přítlak 500g/mm
Maximální rychlost řezání 1020 mm/sec (45° úhel)
Mechanická přesnost 0,006 mm
Softwarový krok 0,025 mm
Garantovaná přesnost ±0,254 mm nebo ±0.1% pohybu (větší z uvedených)
Offset nože 0 - 1,0 mm (s kroky po 0,025 mm)
Optický systém
Optický poziční systém Dostupné u modelu LX
Řezání po sekcí ANO 
Segmental Positioning ANO
Funce auto rotace ANO
Funkce
Velikost vnitřní paměti 32 MB / 16 MB (při použití AASII)
Přesnost vedení média 5 metrů
Funkce nastavení počátku ANO
Funkce vyhlazování křivek ANO
Funkce testu řezání ANO
Funkce kreslení ANO
Funkce kopie posledního řezu ANO
Komunikace
Ovládací panel LCD (20 číslic x 2 řádky), 14 tlačítek, 1x LED
Připojení USB 2.0 (plná rychlost), sériové (RS-232C) a Ethernetové
Ovládací jazyk HP-GL, HP-GL/2
Ostatní specifikace
Hmotnost 13 kg
Napájení 230 V/ 50 Hz
Průměr řezacího nože 2,5 mm
Pracovní prostředí 15 - 30 °C, 25 - 75 % vlhkost
Součásti balení
Stojan Volitelně
Pracovní deska Volitelně
Detaily produktu

Parametry

Max. přítlak (g/mm)
500
Max. rychlost řezání (mm/s)
1020
Max. tloušťka materiálu (mm)
0,8
Max. šíře řezu (mm)
600
Max. šíře média (mm)
719
Počet přítlačných kladek
2
Optický poziční systém k ořezu značek
ano - AASII
Automatické odříznutí média
Ne
Motor
DC servomotor
Přílohy
Stáhnout
Mohlo by vás také zajímat

Značka: POLI-TAPE GROUP

POLI-FLEX PREMIUM 401 White š. 0.5m

POLI-FLEX PREMIUM 401 bílá je vysoce kvalitní polyuretanová nažehlovací fólie se samolepicím podkladem vhodná k nažehlení na materiály bez impregnace (bavlnu, směs bavlny a polyesteru, apod.). Samolepicí vrstva umožňuje pracovat s drobnými detaily grafiky. Ekologicky nezávadná fólie POLI-FLEX PREMIUM vyhovuje normě Oeko-Tex Standard 100, tloušťka fólie...

Kód: CCXT*3M

Značka: EuroSYSTEMS

CoCut Standard XT pro CorelDraw, Adobe Illustrátoru a Inkscape - Česká verze

Řezací zásuvný modul (Plugin) pro aplikace CorelDRAW, Illustrator, InDesign a Inkscape. Také možnost vlastní pracovní plochy pro možnost úprav a importů. CoCut je zásuvný modul (plugin), který rozšiřuje hostitelský program o další výkonné funkce. CoCut rozšiřuje programy o funkci řezání vinylu, takže k řezání není potřeba žádný speciální program. CoCut...

Značka: EuroSYSTEMS

CoCut PRO XT pro CorelDraw, Adobe Illustrátoru a Inkscape - Česká verze

Řezací zásuvný modul (Plugin) pro aplikace CorelDRAW, Illustrator a Inkscape. Také možnost vlastní pracovní plochy pro možnost úprav a importů. Řezací software CoCut Professional XT je pro mnoho potřeb v oblasti tvorby nápisů tou nejlepší volbou, protože transformuje váš běžný ilustrační program (CorelDRAW, Illustrator a Inkscape) na profesionální...

3 dalších produktů ve stejné kategorii:

Značka: GCC

Řezací plotr GCC Puma IV 132 LX (s optikou) + řezací software GCC GreatCut-S

Puma IV 132 LX je střední řada řezacích plotrů GCC, která se vyznačuje vynikající maximální rychlostí řezání až 1020 mm/sec a přítlakem až 500 g za příznivou cenou, včetně profesionálního softwaru GCC GreatCut-S. Modely řezacího plotru Puma IV 132 LX obsahují vylepšený optický systém (AASII) pro ořez samolepek, disponují pamětí na 32 MB a mají maximální...

Značka: GCC

Řezací plotr GCC Puma IV 132 + řezací software GCC GreatCut-S

Puma IV je střední řada řezacích plotrů GCC, která se vyznačuje vynikající maximální rychlostí řezání až 1020 mm/sec a přítlakem až 500 g za příznivou cenu, včetně profesionálního softwaru GCC GreatCut-S v balení zdarma. Modely řezacího plotru Puma IV 132 disponují pamětí 32 MB a mají maximální šíři řezu 130 cm. Připojit se k plotru lze přes sériové...

Značka: GCC

Řezací plotr GCC Puma IV 60 + řezací software GCC GreatCut-S

Řezací plotr GCC Puma IV je střední řada řezacích plotrů s šíří 60 cm, který se vyznačuje max. rychlostí řezání až 1020 mm/vteřinu, přítlakem až 500 g, délkou vedení materiálu až 5 m a je vybaven kvalitními servo motory. Puma IV zvyšuje schopnost provádět různé aplikace s velkou efektivitou, která uspokojí vaše potřeby v oblasti tvorby reklamy. Součástí...